Kontakty

HANDLOPEX CZ s.r.o.
Brněnská 289
664 61 Holasice
IČ: 03060021
DIČ: CZ03060021

Jednatel: Roman Gola


Pobočka Holasice

Brněnská 289
664 61 Holasice

Jednatel

Roman Gola
+420 734 449 173
gola@handlopex.cz

Fakturantka

Petra Kubíčková
+420 513 035 408
p.kubickova@handlopex.cz

Klientský servis

Nikola Hrůzová
+420 605 271 378
+420 513 035 409
hruzova@handlopex.cz

Obchodní zástupci

Jiří Sovka
+420 734 449 166
sovka@handlopex.cz
okresy: Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zlín, Vyškov, Vsetín, Prostějov

Petr Andráši
+420 734 449 171
andrasi@handlopex.cz
okresy: Brno, Brno-venkov, Blansko, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Znojmo, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod

Milan Kubela
+420 734 449 170
kubela@handlopex.cz
okresy: Jeseník, Šumperk, Olomouc, Přerov, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek

Pobočka Praha

U Stavoservisu 1a
100 40 Praha

Vedoucí pobočky

Roman Vodica
+420 734 449 168
+420 273 134 054
vodica@handlopex.cz

Fakturantka

Barbora Šemberová
+420 733 536 133
+420 273 134 053
semberova@handlopex.cz

Obchodní zástupci

Ladislav Bese
+420 733 644 088
bese@handlopex.cz
okresy: Praha-západ, Kladno, Louny, Beroun, Rakovník, Chomutov, Most, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Tachov, Plzeň, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Děčín, Teplice, Ústí nad Labem

Michal Wojnar
+420 733 644 089
wojnar@handlopex.cz
okresy: Benešov, Příbram, Písek, Strakonice, Tábor, Jindřichův Hradec, Prachatice, České Budějovice, Český Krumlov, Havlíčkův Brod, Pelhřimov

Josef Vaňourný
+420 734 204 196
vanourny@handlopex.cz
okresy: Praha-východ, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Chrudim, Jičín, Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Semily, Mladá Boleslav, Nymburk, Mělník, Litoměřice, Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou, Kutná Hora, Kolín

Jaké výhody má obchodní spolupráce se společnosti HANDLOPEX CZ, s.r.o.:

  • Zázemí silného nadnárodního dodavatele
  • Široký sortiment produktů
  • Zajímavé ceny pro odběratele

Handlopex CZ s.r.o. - ekatalog.cz Auto pneumatiky, prodej pneu - ekatalog.cz